Autoservise "Skaidista" atliekami lengvųjų automobilių remonto darbai naudojant pažangias kompiuterizuotas technologijas. Važiuoklės, variklio, stabdžių ir išmetimo sistemos remontas, ratų montavimas ir balansavimas, autoelektriko paslaugos, įvairus elektros instaliacijos darbai, kompiuterinė diagnostika bei tepalų keitimas, pneumatines pakabos remontas, automobilio apsaugos sistemos montavimas.

Peumatinės pakabos , pneumatinių amortizatorių remontas

Atliekame pneumatinės pakabos, pneumatinių amortizatorių  ir oro kompresorių tikrinimą , remontą .  Remontuojame  automobilio eletronikos dalį turinti tiesioginį ryšį su pneumatinę pakabą jos valdymų:

 

Citroen Berlingo galinės balkės restauravimas.

Automobilio perkrova yra viena iš pasėkmių dėl kurios deformuojasi galinės balkės ratų kryptis ir dilsta padangos. Tokios būklės transporto priemonę yra pavojinga eksploatuoti.  Sunku surasti nauduotų automobilių ardymo vietose  Citroen Berlingo galinę balkę,  nes nėra aišku uždejus ant automobilio ar ji bus gera,  ar deformuota. Su tokiomis problemomis susiduriame ir specializuojames šioje srityje. Remontuojame balkę pritaikant savo technologinius metodus,  kurie leidžia atsatyti balkės pradinę būseną  (nedefornuota,  neišsikraipusia):

Kiti specifiniai remonto darbai:

Kuro bakų valymas ir remontas | Dyzelinio variklio remontas | Benzininio variklio remontas

Nerūdijančio plieno cilindriukai | Tekinimo darbai automobiliams | VANOS remontas

 

Mūsų servisas atlieka stabdžių diskų tekinimą centravimo tekinimo staklėmis.

Šis procesas atliekamas , kai automobilio stabdžių diskų plokštuma yra pažeista dėl to stabdžių trinkelė netolygiai  prigulsta prie stabdymo disko plokštumos kas sukelia vibracija, nestabilų transporto priemonės stabdymą  ir  panašiai. Atliekame  įvairių markių atomobilių stabdžių diskų tekinimą.

Taipogi tekiname ir kitas atomobilio dėtales įvores, stabdymo cilindriukus (iš nerūdijančio plieno) , ratų praplatinimus  kitaip dar vadinamas  „rastavkės“  (iš aliuminio, plieno, bronzos) centravimo žiedus  ir kitas dėtales.

 

 

Norėdami gauti daugiau informacijos kreipkitės:

  • telefonu 861150907, 863990888
  • elektroniniu paštu  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

Susisiekite su mumis

Autoservisas: 861150907
Metalo gaminiai: 861150910

Informacija: 865686610
info@skaidista.lt

Darbo laikas:

I-V    8.00-17.00